Filtr
× Filtry
Filtry
  • Stav

Bohužel jsme nenašli produkty, které hledáte. ×

Zkontrolujte kategorie v obchodě:

Běžecké batohy

Vážné školení vyžaduje pokročilé vybavení. Pokud vám tedy záleží na nejlepších výsledcích, vyplatí se investovat do správného běžeckého příslušenství. Jedním z nich může být pohodlný a extrémně funkční batoh pro běžce. Jedinečnost mnoha modelů spočívá v tom, že jsou nebo mohou být vybaveny vodním vakem k doplňování vodou nebo jakýmkoli nápojem (např. Izotonickým). Díky tomu můžete být neustále hydratovaní i při namáhavém tréninku nebo dlouhotrvajících závodech.

Běžecké batohy mají aerodynamické tvary a konstrukci navrženou pro maximální pohodlí. Perfektně sedí na zádech, nelepí se do paží a neposunují se ani při intenzivním pohybu. Díky tomu můžete zapomenout na skutečnost, že jste zatíženi dalšími zavazadly. Běžecké batohy jsou ideální pro trénink na běžkách a další. Mnoho modelů je také vhodných pro každodenní použití a nabízí vynikající pohodlí při nošení.

Při výběru běžeckého batohu stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že má speciální kapsu na vodní vak. Tato lehká nádoba s hadičkou znamená, že můžete kdykoli doplňovat hladinu tekutin bez použití rukou. To je výhodné zejména při dlouhých vytrvalostních bězích a obtížných trasách. Doporučujeme!

číst dál kolaps