Mike SPORT.CZ

Jako Mike SPORT prodáváme e-commerce od roku 2005. Naše nabídka zahrnuje vlastní značky a značky od distributorů.

V MIKESPORTU jsme rádi, že vám můžeme představit naši část webu Mikesport Zákaznické recenze. Víme, jak důležité jsou názory našich zákazníků, a proto se snažíme poskytovat ty nejlepší služby a dodávat produkty nejvyšší kvality.

Jako internetový obchod z Polska se staráme o naše zákazníky v každé fázi jejich zkušeností s námi. Snažíme se poskytnout pohodlí a bezpečnost při zadávání objednávky, rychlé dodání a profesionální poprodejní podporu.

Jsme rádi, že naše produkty jsou dostupné nejen vPolsku, ale také v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Německu, Rakousku, Belgii, Nizozemsku a Itálii. Naše produkty nabízíme prostřednictvím domén obchodů mikesport.pl, mikesport.ro, mikesport.cz, mikesport.sk, mikesport.de, mikesport.eu, mikesport.hustejně jako na populárních obchodních platformách, jako je Amazon nebo Allegro.

Jsme hrdí na naše zákazníky, kteří souhlasili se sdílením svých názorů na náš obchod. Názory zákazníků jsou pro nás velmi důležité a pomáhají nám neustále rozvíjet a zlepšovat naši nabídku.

Navštivte prosím sekci Ohlasy zákazníků na našem webu, kde najdete skutečné recenze zákazníků. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nákupy budou vždy uspokojivé.

Děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte. Jsme hrdí na to, že nabízíme ty nejlepší sportovní produkty a profesionální zákaznický servis.


Recenze


Zde je seznam několika vybraných míst, kde si můžete přečíst recenze na obchod Mike SPORT


Zbozi.cz

https://www.zbozi.cz/obchod/mikesport


Heureka.cz

https://obchody.heureka.cz/mikesport-cz/recenze/


Google

https://www.google.com/shopping/ratings/mikesport


Arukereso.hu

https://www.arukereso.hu/stores/mikesport


Compari.ro

https://www.compari.ro/stores/mikesport


Heureka.sk

https://obchody.heureka.sk/mikesport-sk/recenze/


Ebay.de

https://www.ebay.pl/usr/mikesport


Amazon.de

https://www.amazon.de/mikesport


Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/sklep-mikesport/

https://allegro.pl/uzytkownik/mikesport_pl/


Ceneo

https://www.ceneo.pl/sklepy/mikesport.pl