Filtr
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Dětské)
  • Stav
  • Označit
  • Sortiment
  • Velikost
  • Pohlaví
  • Barva
  • Vložka na kolo
  • Délka nohy
  • Typ vložky na kolo

Dětské cyklistické kraťasy

Obvykle se začínáme učit jezdit na kole ve velmi mladém věku. Cvičení rovnováhy a koordinace, posilování svalů a užívání si venku jsou jen malou částí výhod, které děti cyklistika získávají. Aby byla jízda na kole pro vaše dítě co nejpohodlnější a nejbezpečnější, vyplatí se postarat se o základní věci: kolo přizpůsobené anatomické stavbě, pevnou helmu, chrániče a odpovídající oblečení. Všem rodičům, kteří hledají kvalitní sportovní oblečení, které dobře poslouží při rodinných cyklovýletech a závodech, představujeme dětské cyklistické kraťasy - spolehlivé oblečení určené pro nejmenší nadšence do šlapání.

Cyklistické šortky pro děti – proč se to vyplatí?

Tím, že obohatíte šatník malého sportovce o dětské cyklistické kraťasy, poskytujete mu naprostou volnost a pohodlí při rekreačních vyjížďkách v parku a soutěžích. Dětské cyklistické kraťasy prezentované v našem obchodě jsou vyrobeny z elastických materiálů šetrných k pokožce, které zajišťují optimální cirkulaci vzduchu. Vzdušné tkaniny snižují pocení a poskytují tepelný komfort za všech podmínek. Měkké, dokonale přilnavé materiály neomezují v pohybu. Díky pečlivě vyrobeným zakončením nohavic se šortky nekroutí. Zvýšený pas zabraňuje odhalení zad při ohýbání.

Důležitým prvkem cyklistických šortek pro děti jsou vložky - gelové nebo ze speciální pěny s otevřenými buňkami. Vložka poskytne mladému cyklistovi plný komfort i na dlouhé vzdálenosti. Každý z nich má antibakteriální vlastnosti, což pomáhá udržovat hygienu během tréninku. Jejich tloušťka často závisí na místě, díky čemuž dokonale ladí s anatomickou stavbou cyklisty.

Dětské cyklistické kraťasy - s šlemi nebo bez?

Dětské cyklistické kraťasy lze rozdělit do dvou hlavních typů: se šlemi a bez šle. Dětské cyklistické kraťasy se šlemi splní očekávání lidí, kteří hledají spolehlivé, pohodlné oblečení na dlouhé vzdálenosti. Dokonale přiléhavé kraťasy v kombinaci s šlemi se nevyhrnují ani nekroutí a vložka nemění svou polohu při jízdě. Důležité je, že šortky takového střihu mají vyšší pas, který zabraňuje odhalování zad a snižuje riziko plazení.

Profesionální dětské cyklistické kraťasy pro větší bezpečnost

Venkovní sporty vyžadují zvláštní péči. Šortky s reflexními prvky poskytnou dodatečnou ochranu dítěti pohybujícímu se po špatně osvětlených místech. I malé prvky zviditelní dítě na kole na silnici.

V obchodě MikeSport.pl najdete široký výběr oblečení a doplňků určených pro nejmenší cyklisty. Široký sortiment zahrnuje mimo jiné: termoaktivní spodní prádlo na kolo , trička, bundy, cyklistické trička, pokrývky hlavy (včetně certifikovaných cyklistické přilby ), návleky a nohy, cyklistická světla, košíky a další cyklistické doplňky zvyšující komfort jízdy. Všechny naše produkty kombinují vysokou kvalitu s atraktivní cenou.číst dál kolaps