Filtr
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Pánské)
 • Stav
 • Označit
 • Sortiment
 • Velikost
 • Pohlaví
 • Barva
 • Kapsa
 • Podvazky
 • Vložka na kolo
 • Délka nohy
 • Typ vložky na kolo

Pánské cyklistické kraťasy – více pohodlí pro lepší výsledky

Provozování outdoorových sportů vyžaduje náležitou přípravu. Bez ohledu na to, zda jste profesionální cyklista nebo je cyklistika víkendovým odrazovým můstkem a způsobem odpočinku, měli byste si pořídit ten správný outfit. Díky pečlivě vypasovanému cyklistickému oblečení se budete cítit sebejistě a pohodlně bez ohledu na povětrnostní podmínky. Pro všechny muže, kteří hledají kvalitní sportovní oblečení, představujeme pánské cyklistické kraťasy - pružné, skvěle padnoucí oblečení nezbytné v šatníku každého nadšence do šlapání.

Proč se vyplatí pořídit si pánské cyklistické kraťasy s vsadkou?

Zdálo by se, že hobby cyklistika nevyžaduje naskakování do upnutých kraťasů navržených s ohledem na cyklisty. Je však třeba si uvědomit, že změna šatníku za profesionálnější má mnoho výhod. Pánské cyklistické kraťasy s vložkou v první řadě zlepšují dynamiku při jízdě, poskytují plnou volnost pohybu, chrání před oděrkami a zpříjemňují několik hodin sezení na úzkém sedle. Na dlouhé vzdálenosti jsou zvláště vhodné pánské cyklistické kraťasy s pečlivě tvarovanou gelovou vložkou s vynikajícími vlastnostmi tlumení nárazů. Vložky všité do pánských cyklistických šortek jsou navíc antibakteriální, což podporuje hygienu při tréninku. Perforovaný povrch zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a zabraňuje nadměrnému pocení. Vložky jsou rychleschnoucí. Jejich tloušťka často závisí na místě, díky čemuž dokonale ladí s křivkami těla. Cyklistické šortky s vsadkou pro muže vám odhalí zcela neznámé potěšení z jízdy!

Pánské cyklistické šortky se šlemi na dlouhé vzdálenosti a extrémní vyjížďky

Zajímá vás, které šortky odvedou svou práci lépe: s šlemi nebo bez nich? Zkušený cyklista hledající spolehlivé oblečení, které dobře poslouží při profesionálních závodech a dlouhých trasách, si jistě vybere model s všitými podvazky. Proč? Odpověď je jednoduchá: pánské šortky s náprsenkou zůstanou na svém místě, i když jste na cestách. Upnuté šortky v kombinaci s přiléhavými šlemi se nevyhrnují ani nevyhrnují a vsadka nemění svou polohu. Šortky tohoto střihu navíc tvoří harmonické duo s cyklistickými dresy, které jsou vzadu často o něco kratší. Vítr díky úvazu tričko nezvedne a neodhalí záda, což by mohlo mít za následek navinutí.

Pro dobrý začátek: pánské cyklistické šortky bez šle

Pánské cyklistické šortky bez šle splní očekávání lidí, kteří začínají své dobrodružství na kole nebo berou cyklistické výlety jako rekreační, víkendovou zábavu. Všechny modely prezentované v našem obchodě jsou vyrobeny z příjemných materiálů, jemných k pokožce. Bezešvé struktury dokonale přilnou k tělu, nedřou ani při dlouhých vyčerpávajících trasách. Pružné materiály s "prodyšnou" strukturou zajistí tepelný komfort i během horkých dnů. Zvýšený stav brání vystavení těla. Široké žebrování na konci nohavic zabraňuje jejich vyhrnování, což by mohlo způsobit nepohodlí. Pánské cyklistické kraťasy jsou dostupné v mnoha velikostech, takže snadno najdete variantu ideálně přizpůsobenou vaší postavě. V nabídce jsou i dětské kraťasy.

Jste fanouškem originálního sportovního oblečení? Nebo možná naopak – cítíte se nejlépe v jednoduchých střizích a tlumených barvách? Mezi množstvím dostupných modelů najdete pánské cyklistické kraťasy různých střihů a barev. Vybírat můžete z jednobarevných modelů nebo kraťasů s barevnými vsadkami.

Pánské cyklistické kraťasy - řešení pro větší bezpečnost

Pro každého člověka, který se věnuje outdoorovým sportům, by měla být prioritou bezpečnost. Všechny pánské cyklistické kraťasy mají reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti za zhoršené viditelnosti. Díky nim se budete moci cítit sebejistě bez ohledu na podmínky venku.

MikeSport.cz- profesionální pánské cyklistické šortky a mnoho dalšího

Internetový obchod MikeSport.cz byl vytvořen pro profesionální sportovce a amatéry, kteří hledají osvědčené a zároveň levné doplňky a sportovní oblečení. V našem rozsáhlém sortimentu najdete nejen pánské cyklistické kraťasy , ale také vše potřebné k kompletnímu cyklistickému outfitu - termoaktivní prádlo, cyklistické pokrývky hlavy , vesty, cyklistické nohavice a rukávy , ponožky, dlouhé kalhoty a dokonce i ty profesionální triatlonové oblečení . Všechny produkty pocházejí z katalogů výrobců specializujících se na navrhování a šití vysoce kvalitního sportovního oblečení. Důležité je, že výběrem MikeSport.pl si můžete být jisti, že získáte spolehlivé oblečení za nejatraktivnější cenu.číst dál kolaps