Online sportovní obchod MikeSport je perfektním místem pro ty, kteří milují aktivní životní styl a sportovní soutěže. Motivujeme k překonávání bariér a dosahování stále lepších výsledků v duchu fair play. Nejlepší obchod pro cyklisty a běžce nabízí široký výběr produktů určených pro každý typ tréninku. Poskytujeme nejlepší ochranu před sluncem, větrem, deštěm a chladem jak těm, kteří začínají své dobrodružství se sportem, tak hráčům trénujícím určitou disciplínu. Není špatné počasí na sport, pokud máte správné oblečení a střih.

Jezdíte na kole, běháte nebo třeba lyžujete? Postarejte se o svůj tepelný komfort. Sportovní oblečení pro profesionály, doplňky a obuv té nejvyšší kvality jsou charakteristickými znaky internetového sportovního obchodu MikeSport.

Obchod pro cyklisty, běžce a další

cyklistické oblečení, cyklistické boty a cyklistické doplňky tvoří největší část sortimentu internetového sportovního obchodu. Přesto nabízíme i velký výběr produktů pro běh, lyžování a další outdoorové aktivity.

Náš internetový sportovní obchod nabízí pouze funkční oblečení, vyrobené s využitím moderních technologií. Návštěvou našeho sportovním oblečenímsi můžete být jisti, že obdržíte sportovní oblečení z materiálů, které zajišťují komfort používání. Módní střihy a barvy vás v pelotonu vyniknou stylovým vzhledem a skvělou přípravou.

Vyberte si svůj outfit na kolo, běhání nebo do posilovny od známých značek v internetovém sportovním obchodě MikeSport.cz. Žádný strach – nabízíme jen ty nejkvalitnější a prověřené modely sportovního oblečení pro profesionály i amatéry, za které nic nepřeplatíte. Vybrat cyklistické brýle nebo lyžařské brýle a aktualizujte svůj outfit pro aktuální sezónu.

Internetový sportovní obchod pro náročnější

Sortiment našeho internetového sportovního obchodu zahrnuje:

Jako nejlepší internetový obchod pro cyklisty, běžce a všechny druhy sportovců nabízíme produkty renomovaných sportovních výrobců, jako jsou: Kaymaq, Rogelli, Craft, DEKO, Giro, 100%, Fizik, Bell, Viking, FLR, Chiba, Ortlieb , Topeak, Uvex a Alpina. Sortiment rozšiřujeme o nové značky, abychom vyhověli aktuálním potřebám sportovního a módního trhu. Dbáme také na to, aby byl výběr sezónního sportovního oblečení pro profesionály i amatéry přizpůsoben aktuálním požadavkům sportovců. Cyklisté, běžci i lyžaři najdou v každém ročním období sportovní oblečení, které odpovídá jejich individuálním potřebám.

Sportovní oblečení pro profesionály i amatéry

Sportovní oblečení od MikeSport poskytuje absolutní pohodlí a bezpečí při sportu a outdoorových aktivitách. Oblečení určené pro sportovce je také nejlepší ochranou před zraněními a následky nebezpečných zranění. Každá indispozice vylučuje z tréninku. Je těžké se po delší pauze vrátit do formy a dohnat výsledky.

Proti chladu – větru a mrazu nejlépe ochrání trička a termo ponožky. Cyklistický obchod se sportovním oblečením pro ženy, muže a juniory je tím nejlepším místem, kde se můžete zásobit sadou teplého zimního prádla.

Široká škála termoaktivních produktů umožňuje pohodlné sportování v podzimní a zimní sezóně. Výrobky z moderních vláken využívají cyklisté, běžci a lyžaři, kteří provozují amatérské i závodní sporty. Důležitá je funkčnost látky a dobré přizpůsobení tvaru těla.

Polská značka cyklistického oblečení ve sportovní prodejně MikeSport

Na základě zkušeností a potřeb našich zákazníků jsme vytvořili vlastní, plně polskou značku sportovního oblečení - KAYMAQ. Cyklistické dresy s jedinečnými vzory, kalhoty a Cyklistické šortky a mikiny tvoří rozsáhlou kolekci, kterou nabízí internetový obchod MikeSport pro cyklisty. Velká část sportovního oblečení KATMAQ se šije v Evropě.

Sety, mikina a cyklistický dres s logem KAYMAQ jsou jedinečné modely pro cyklisty, kteří chtějí zdůraznit svůj individuální styl. Originální grafika jde ruku v ruce s funkčností a dokonalým, anatomickým střihem. Vysoce kvalitní elastická tkanina kopíruje tvar těla. Materiál zevnitř mírně zateplený poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci, rychle schne a díky své pružnosti vám dává plnou volnost pohybu. Originál Cyklistické oblečení KAYMAQ (např. řady DARK FOLK, PARROT, DESIGN M51) se vyznačuje jedinečnou grafikou. Jedná se o jednu z nejzajímavějších nabídek obchodu se sportovním oblečením pro ženy a muže. Díky modernímu designu nechává MIkeSport ostatní cyklistické obchody daleko za sebou.

Cyklistický obchod MikeSport - funkční, moderní a stylový

Nabídka kompresního oblečení, triček, bund, kalhot a běžeckých souprav je plná moderních řešení a zajímavých modelů. Čím se dále vyznačuje náš cyklistický obchod? Určitě jsou to atraktivní ceny, rychlé dodací lhůty a široký výběr těch nejmódnějších kolekcí.

Produkty ve sportovním obchodě MikeSport jsou seřazeny podle sportů, podrobně popsány a zobrazeny na modelech. Využijte funkce filtrů na webu, které usnadňují nakupování a šetří čas. Neustále doplňujeme naši nabídku o nejnovější módu. Stojí za to navštívit obchod MikeSport.cz a podívat se na trendy ve sportovní módě.

Začněte cvičit ještě dnes! Široký sortiment sportovního oblečení, obuvi a doplňků čeká na váš pohyb ve sportovním obchodě MikeSport.